مسافر پیاده

هـنـــوز در سـفـــرم

مسافر پیاده

هـنـــوز در سـفـــرم

نه آنکه جهانگرد یاکه در سفر باشم،اما،
مسافرپیاده بخوانیدمرا،
که درجاده های تخیل ناگریز ذهن،محبوس مانده ام،
واین ها ورق پاره های همان زندان است

استفاده از مطالب با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است

بایگانی

۲ مطلب در مهر ۱۳۹۲ ثبت شده است

دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۲، ۰۲:۴۹ ب.ظ

بازگشت به عقب

وقتی تو نیستی،تمام عاشقانه های زندگی ام بی رنگ میشوند

تمام قلب های کاغذی دفتر دلنوشته هایم سیاهپوش

بغض گلو میشود همدم تنهایی های مسافر پیاده ات

درد نبودنت لبخندهای ساده ی نگاهم را،هم کور میکند...

با تمام وجود اعتراف میکنم:

«این روزها فقط خودت را میخواهم...فقط خودت»

...

عکس ها هم دیگر

دردی را

دوا نمیکنند

 


 

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۲ مهر ۹۲ ، ۱۴:۴۹
یاسمن مجیدی
دوشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۲، ۰۳:۱۰ ب.ظ

کمی تا قسمتی طنز

سخن مسافر:چرا مردم فکر میکنند نخست وزیرها و سایر سیاسیون دنیا اهل مزاح و شوخی نیستند؟!چرا همیشه شخصیتی جدی و مرموز از آنها در اذهان عمومی نقش میبندد؟!

باور بفرمایید که هرگز چنین نبوده و نیست.از مثال های ساده شروع میکنیم،چرا راه دور برویم!

همین جناب بنیامین نتانیاهو را ملاحظه بفرمایید.ایشان برخلاف آنچه که مردم تصور میکنند از شخصیتی بسیار طناز و بذله گو برخوردار میباشند.ملاحظه بفرمایید...:

 

 

بنیامین نتانیاهو در مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی، دیپلماسی دولت جدید ایران را «حرف پوچ» و «تلاش‌های دروغین» خواند و مدعی شد؛ما ساده‌لوح نیستیم که این حرف‌ها را باور کنیم(بارک الله...آدم باید تیز باشه.خب ادامه بده...)

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه سخنان خود ایران را کشوری غیردموکراتیک خواند و مدعی شد در ایران آزادی وجود ندارد. وی برای اثبات ادعای خود گفت:اگر در ایران آزادی بود، مردم می‌توانستند موسیقی غربی گوش کنند و شلوار جین بپوشند! (ببخشید الان دقیقا داری در مورد ایران صحبت میکنی؟؟)

وی با زیر سؤال بردن انتخابات کشورمان آن را نیز غیرآزاد خواند و گفت: ایرانی‌ها 700 کاندیدا داشتند اما تنها یک درصد تایید صلاحیت شدند.(نکنه خودت هم کاندیدا شده بودی کلک؟)

نتانیاهو در ادامه مدعی شد ایران به دنبال ساخت سلاح اتمی است و اگر راست می‌گوید باید همه فعالیت‌های خود را برای همیشه متوقف کند؛ آن را کاملا نابود کنید، بازی هم درنیاورید! کاملا کنارش بگذارید.(چشم...امر دیگه؟)

نخست‌وزیر رژیم اسرائیل در ادامه گفت ایران نیازی به غنی‌سازی اورانیوم ندارد و غنی‌سازی را نشانه هدف ایران برای ساخت سلاح اتمی عنوان کرد.

وی ترور دانشمندان هسته‌ای ایران توسط رژیم اسرائیل را یاوه خواند و از مردم ایران خواست به حکومت فشار وارد کرده و آن را ساقط کنند.(ای بابا...از دست تو نتان!!!)

نتانیاهو مدعی شد زنان، اقلیت‌ها و مسیحیان در ایران سرکوب می‌شوند و خطاب به آمریکا گفت: شما را به خدا نگذارید دست آنها به سلاح اتمی برسد!(آخی.نگرانه دیگه...بنده خدا)

نخست‌وزیر رژیم اسرائیل که روزانه و به طور سیستماتیک مشغول جنایت علیه کودکان و زنان و مردم فلسطین است، گریزی هم به فتنه 88 زد و ضمن ابراز حمایت از آنان، گستاخانه از زبان مردم ایران! خواستار سرنگونی جمهوری اسلامی شد.(ببین منو...یعنی کلی ما رو خندوندی بلا...بسه دیگه...برو نقاشیت رو بکش)

 
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ مهر ۹۲ ، ۱۵:۱۰
یاسمن مجیدی